آلومینیوم, محصولات, معنویات

پودر آلومینیوم

فروش پودر الومينيوم 99 درصد

 

پودر آلومینیوم یک پودر روشن ، سفید نقره ای تا خاکستری و بدون بو و غیر سمی است. این ماده قابل اشتعال واکنشی است.

– پودر آلومینیوم  از شمش آلومینیوم ساخته می شود. در قالب پودرها ، از آلومینیوم برای چندین کاربرد مانند تولید دوغاب ، مواد منفجره و چاشنی ، فرآیند ترمیت که برای ساخت آلیاژهای فرو استفاده می شود و برای کاربردهای جوشکاری خاص مانند ریل ، مواد شیمیایی برای تولید ترقه و سایر محصولات تولید کننده مواد شیمیایی استفاده می شود. و همچنین برای تولید رنگ های متالیک برای استفاده در صنایع خودرو سازی نیز استفاده می شود.

– در ریخته گری ، از پودر آلومینیوم به عنوان ترکیبات اکسید کننده و گرمازا برای افزایش عملکرد ریخته گری استفاده می شود.

– پودر آلومینیوم به اشکال مختلف مانند ذرات پوسته مانند ، گرانول، پودر(آلومینیوم اتمیزه) و گرد آلومینیوم و غیره تولید می شود. برای تولید پودر آلومینیوم ، فرآیندهای مختلفی وجود دارد ، می توان از هر یک از آنها استفاده کرد.

– پودر آلومینیوم به عنوان عامل انفجار و در تولید سوخت موشک نیز استفاده می شود ، و درتولید مواد آرایشی بهداشتی به عنوان پیش ماده کلریدروکسید آلومینیوم و گلیسینات آلومینیوم که از مواد خوشبو کننده و ضد تعریق هستند ، به عنوان مواد پرکننده اپوکسی و به عنوان رنگدانه در رنگ نیز استفاده می شود.

– پودرهای آلومینیوم در رنگ ، رنگدانه ها ، پوشش های محافظ ، جوهر چاپ ، سوخت موشک ، مواد منفجره ، ساینده و سرامیک استفاده می شود.از پودر درشت در آلومینوترمی (واکنش ترمیت) استفاده می شود.

جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.
۰۹۱۲۰۴۹۳۵۶۸
۰۹۱۹۳۶۸۳۲۸۹

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *