آلومینیوم, محصولات, معنویات

پودر آلومینیوم

فروش پودر الومينيوم 99 درصد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

پودر آلومینیوم یک پودر روشن ، سفید نقره ای تا خاکستری و بدون بو و غیر سمی است. این ماده قابل اشتعال واکنشی است.

– پودر آلومینیوم  از شمش آلومینیوم ساخته می شود. در قالب پودرها ، از آلومینیوم برای چندین کاربرد مانند تولید دوغاب ، مواد منفجره و چاشنی ، فرآیند ترمیت که برای ساخت آلیاژهای فرو استفاده می شود و برای کاربردهای جوشکاری خاص مانند ریل ، مواد شیمیایی برای تولید ترقه و سایر محصولات تولید کننده مواد شیمیایی استفاده می شود. و همچنین برای تولید رنگ های متالیک برای استفاده در صنایع خودرو سازی نیز استفاده می شود.

– در ریخته گری ، از پودر آلومینیوم به عنوان ترکیبات اکسید کننده و گرمازا برای افزایش عملکرد ریخته گری استفاده می شود.

– پودر آلومینیوم به اشکال مختلف مانند ذرات پوسته مانند ، گرانول، پودر(آلومینیوم اتمیزه) و گرد آلومینیوم و غیره تولید می شود. برای تولید پودر آلومینیوم ، فرآیندهای مختلفی وجود دارد ، می توان از هر یک از آنها استفاده کرد.

– پودر آلومینیوم به عنوان عامل انفجار و در تولید سوخت موشک نیز استفاده می شود ، و درتولید مواد آرایشی بهداشتی به عنوان پیش ماده کلریدروکسید آلومینیوم و گلیسینات آلومینیوم که از مواد خوشبو کننده و ضد تعریق هستند ، به عنوان مواد پرکننده اپوکسی و به عنوان رنگدانه در رنگ نیز استفاده می شود.

– پودرهای آلومینیوم در رنگ ، رنگدانه ها ، پوشش های محافظ ، جوهر چاپ ، سوخت موشک ، مواد منفجره ، ساینده و سرامیک استفاده می شود.از پودر درشت در آلومینوترمی (واکنش ترمیت) استفاده می شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_message]جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.
۰۹۱۲۰۴۹۳۵۶۸
۰۹۱۹۳۶۸۳۲۸۹[/us_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_grid taxonomy_category=”%d8%a7%da%a9%d8%b3%db%8c%d8%af,products”][/vc_column][/vc_row]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *