فروش پودر مس

خواص و کاربردهای متالورژی پودر مس و آلیاژ مس

متالورژی پودر ، فناوری استفاده از پودرهای فلزی ، به مهندس ابزاری برای حفظ مواد ، کاهش ماشینکاری و ایمن سازی محصول یکنواخت با هزینه مناسب ارائه می دهد. این روش فلز سازی منحصر به فرد اجازه تولید قطعات با تحمل نزدیک و حداقل ضایعات را می دهد. همچنین امکان توسعه محصولاتی را فراهم می آورد که با هیچ روش دیگری قابل تولید نیستند. با انتخاب مناسب پودرها ، متخصص متالورژی پودر (P/M) می تواند چگالی محصولات را در طیف وسیعی کنترل کرده و طیف وسیعی از خواص مکانیکی و فیزیکی را تضمین کند. او می تواند مخلوطی از فلزات که در یکدیگر نامحلول هستند یا مخلوطی از فلزات و غیر فلزات که ویژگی های هر دو را با هم ترکیب می کند ، تولید کند.

تراکم را می توان برای تولید قطعاتی با تخلخل تا ۶۰ درصد یا برعکس ، قطعاتی که عملاً عاری از منافذ هستند و دارای چگالی نزدیک به چگالی نظری فلز هستند ، کنترل کرد. همچنین می توان چگالی را در یک قسمت تغییر داد. و با تولید قطعاتی با منافذ به هم پیوسته ، متالورژیست می تواند اسکلتی را تهیه کند که با روغن ، پلاستیک یا حتی فلز دارای نقطه ذوب پایین آغشته شود.

پودر مس خالص به دلیل رسانایی الکتریکی و حرارتی عالی در صنایع برق و الکترونیک استفاده می شود. مس با آلیاژ قلع ، روی ، نیکل و سایر عناصر ، به صورت پودر در قطعات ساختاری و مواد اصطکاکی استفاده می شود. برنج ، برنز و سایر آلیاژهای مس تولید شده با روشهای متالورژی پودر دارای ویژگیهای فیزیکی و مکانیکی مشابه و یا ریخته گری شده هستند. مس همچنین به عنوان یک عنصر آلیاژی در اجزای پودر آهن برای افزایش خواص مکانیکی و کنترل تغییرات ابعادی در حین پخت استفاده می شود که افزودن آن با مخلوط کردن یا نفوذ انجام می شود.

جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.
۰۹۱۲۰۴۹۳۵۶۸
۰۹۱۹۳۶۸۳۲۸۹

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
کاربرد پودر روي در رنگ سازي
نوشتهٔ بعدی
استفاده از پودرهای مس

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست